Vnitřní parapety

Vnitřní parapety jsou praktickým a dekorativním doplňkem
každého interiéru. 

Vyberte si ty pravé

Vnitřní parapety

Parapety jsou nedílnou součástí každého okna. Nejenom že vhodně zvolenými parapety zkrášlíte svůj domov, ale oceníte i jejich praktičnost. Dobře poslouží jako podstavec pro květináče a dekorace.

Interiérové parapety jsou barevně i tvarově stálé a výborně odolávají mechanickému poškození.

Druhy vnitřních parapetů:

Plastové parapety

Vnitřní plastové komůrkové parapety jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu, který je velmi stabilní a pevný. Díky speciální PVC folii jsou parapety odolnější a vzhledově hezčí. 

Dekor parapetů si můžete vybrat ze široké škály našeho vzorníku. Všechny dekory jsou stálobarevné, voděodolné a snadno se udržují. Plastové parapety mají nos, který zakryje přechod mezi parapetem a zdivem a doplní se plastovými krytkami.

Všechny parapety jsou pro převoz a montáž chráněny krycí folií, kterou je potřeba co nejdříve po montáži odstranit (doporučujeme do 15ti dnů).


Dřevotřískové parapety

Dřevotřískové parapety jsou vyrobeny metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (laminát 0,6 mm CPL/HPL) na dřevotřískovou desku. Spodní strana parapetů je naimpregnována proti jejich vlhnutí. 

Pokud vlhkost vzduchu nepřesahuje 60 %, vydrží vám tyto parapety stejně pevné a krásné opravdu dlouho.

S nosem nebo bez nosu? 
Nos nenápadně skryje přechod mezi zdivem a parapetem. Varianta bez nosu vypadá velmi elegantně na nízko položených oknech. 

Dekor parapetů si můžete vybrat ze široké škály našeho vzorníku. K parapetům dodáváme lemovací pásku nebo plastové krytky, které je stylisticky a funkčně doplní.

Poly-mramorové parapety

Parapety jsou vyrobeny z mramorového konglomerátu, který je z 95% tvořen z přírodního mramoru a z 5% polyesterovou živicí, pomocí které lze docílit více barevných variant a odstínů. Parapety z poly-mramoru jsou velmi pevné a odolné vůči mechanickému poškození a sálajícímu horku z radiátorů.

Poly-mramor se využívá také do koupelen, na schody a na podlahy pro svou vynikající tepelnou vodivost.

Udržuje se přípravky s neutrálním PH, např.  přírodními vosky, akrylovými vosky a jinými vhodnými produkty k dosažení lesku.
Zajímá vás, kolik za parapet na míru zaplatíte?

Zadejte rozměry, barvu, příslušenství a počet kusů do konfigurátoru parapetů.

Konfigurátor parapetů

rychlost dodání možnost osobního odběru
Ověřený zákazník
1 týden v minulosti
skvělá komunikace, ochota, rychlost, doporučuji
Ověřený zákazník
2 týdny, 6 dní v minulosti
Rychlost
Ověřený zákazník
3 týdny v minulosti
Dobrá cena ucházející do dodání
Ověřený zákazník
3 týdny, 2 dny v minulosti